Červen 2015

Soutěž: Téma na cokoliv

21. června 2015 v 10:19 Soutěže
Rozhodla jsem se na blogu vyhlásit soutěž o nejlepší povídku, kterou jste kdy stvořili. Soutěží bude více a vždy bude na nějaké určité téma a na to napíšete povídku. Jelikož nyní vyhlašují prví soutěž, máte možnost napsat co chcete. Ale prosila bych povídky, příště mohou být třeba básničky.

Když mi pošlete na mail misa660@seznam.cz vaše dílko, zveřejním ho na blog s ostatními povídkáři, kteří mi dílo též zašlou. A pak se už jenom bude hlasovat, která povídka se bude nejvíce líbit ostatním. Plus pod každé dílo uvedu váš blog/stránku :)

Do mailu mi napište:
 1. Vaše jméno/přezdívka
 2. Váš blog
 3. Název povídky a její žánr
 4. O čem povídka bude (stačí pár vět, všichni si pak přečtou povídku celou, jen aby se vědělo, o čem píšete)
 5. A jako přílohu, popřípadě jako text mailu vložte vaše dílko a odešlete! :)

What do you think about blue genies?

21. června 2015 v 10:00 English stories
The king looked at the genie. Tall and handsome, and magic, too! 'That's more like it!' he said, and turned to the princess, 'Daughter, this is your future husband!'
"What? Are you kidding, aren't you?" she laughed.
"No, look at him! He is so beautiful!"
"I'm not crazy, dad. I will never be with blue monster!"
"You have to be. I'm sorry, but this is your husband, honey."
And after few days they were married. He loves her, she hates him.

Fialové tlačítko

17. června 2015 v 21:01 Horory
"Honem, zmáčkni to!" kříčím na ní. Moje malá sestra Liv to však nechápe.
"Proč?" koukala na to fialové tlačítko a ani se nehla.
"Odstup, já to udělám," odstrčil jsem jí a zmáčkl knoflík. Celá budova začala blikat, světla se zbláznila, něco houkalo a naše uši trpěly.
"Johne, co se stalo? Neměli jsme sem vůbec chodit, říkala jsem ti to!" Liv se rozbrečela. Vzal jsem jí za ruku a běžel dál chodbou. Teď jsem neměl v plánu se vracet. Ještě ne. V příručce se psalo, že může nastat pár neobvyklých situací, tohle je určitě jedna z nich.
"My to dokážeme, Liv!" udýchaně jsem jí povzbuzoval během chvatného běhu.

Na ostrově

17. června 2015 v 20:49 Dobrodružné
Naše dovolená začala báječně. Přistáli jsme na ostrově Laka v Modrookém moři. Všichni jsme byli nadšeni z překrásné krajiny a luxusního ubytování. Užívali jsme si pohody, ale bohužel přišel konec prázdnin a my se museli vrátit zpátky domů. Jenomže co se nestalo. Už máme být týden v práci a vrátit se do reálného života, my jsme však stále na ostrově Laka. Proč? To nikdo neví, ale snažíme se odsud dostat.

Vražda při sexu

15. června 2015 v 10:22 Detektivky
Hráči:
 1. misa660
 2. ichi
 3. volno
 4. volno
 5. volno
Rozvinutá povídka. Dokument

"Copak to tu máme?" zeptal jsem se.
"Dvě mrtvá těla. Pravděpodobně milenecký pár, který si v zde na této posteli a v této místnosti ještě kolem půlnoci užíval moc vášnivý a krásný sex. Ale pak byli vyrušeni a zavražděni. A to je váš případ."
"Dobře, dobře. Přijdeme na to. Chudáci, je mi jich líto. Zemřít při sexu? To musí bý hrozná smrt. Možná je zabil někdo ze žárlivosti.


Krutá kletba

15. června 2015 v 10:22 Pohádky
Hráči:
 1. misa660
 2. Adell
 3. volno
 4. vlno
 5. volno
Povídka je rozvinutá, proto přechází do formy dokumentu zde
Jen hráči mohou povídku upravovat!

V království zvaném Ďasovy hory žil král s královnou, které měli 2 děti. Syna Jana a dceru Jasmínu. Děti už vyrostly, bylo jim 16 let. Ano, dvojčata. Všichni se měli moc rádi, ale říká se, že jednoho dne bude království pohlceno krutou ďasovou kletbou. Tak se i stalo, právě včera. Začaly se dít ošklivé věci a jediná Jasmína může kletbu zvátit.

Elfí pomsta

15. června 2015 v 10:21 Sci-Fi, fantasy
Elfové byli vyhnáni z lesů. Jejich les, jejich domov byl vpálen. Nešťastní elfové nemají nic. Většina z nich touží po pomstě a vrátit svůj život. Většinou však pokusy skončí špatně. Mnoho elfů bylo chyceno a zavřeno na hradě Dido. Jednoho dne se v uprchlickém elfském táboře objevil někdo, kdo jim dal novou naději.

Co to bylo?

15. června 2015 v 10:21 Rozviň větu
"Co to sakra bylo?!" vykřikl jsem a málem jsem se z toho počůral.

Dívčí život

15. června 2015 v 10:21 Realistické
Jako každý den v týdnu jsem musela opět do nudné školy. Jak já jí nesnáším. K čemu mi bude třeba taková goniometrie? Myslím, že každý by mi odpověděl stejně. K ničemu. Ale přesto se jí musíme učit a doufat, že z toho nepropadneme. Co mě ve škole dělá šťastnou, jsou mé kamarádky. Ale jen s jedinou se můžu bavit úplně o všem. Jmenuje se Sofie, má středně dlouhé hnědé vlnité vlasy a je velmi optimistická a veselá. Kdybych jí neměla, vůbec netuším, co bych si bez ní počala. Dokážeme se bavit o všelijakých pitomostech, probíráme každou věc, která se nám přihodí. Avšak naším nejčastějším tématem jsou samozřejmě kluci. Kdyby jich na světě nebylo, nemusely bychom mít žádné problémy a na zemi by panoval klid. Tomu pevně věřím, chlapi jsou strašně nepochopitelná stvoření, ale zase je pravdou, že by tu byla nehorázná nuda a to nikdo z nás nechce.

Upír Chris

15. června 2015 v 10:21 Upíři, vlkodlaci, čarodějnice
Hráči:

 1. misa660
 2. Brook Josephine Evanger (neaktivní)
 3. Adell
 4. volno
 5. volno
Rozvinutá povídka. Dokument

Jsem urostlý s mohutnými rameny. Mé černotemné oči vyhledávají nejsladší děvčata v okolí. Vlasy černé jako uhlí mi často padají přes mojí žíznivou tmavou pleť. Mám rád tmu,a proto vycházím ven pouze po západu slunce,které by mi ve dne neustále křížilo cestu. Když jsem žíznivý,dělám obrovské neplechy a na mém těle je to velmi dobře znát. Ale umím všechno zakrýt,abych si mohl vybírat své oběti. Slyším tlukot svého srdce,klepající svaly a pytlácké pudy,když toužím po lidské červené krvi. Ano,to jsem já,Chris,zabijácký upír. Každý by se mě měl bát,ale nejdřív musím působit jako nejsladší kluk mladého věku.

Jak to bude vypadat

15. června 2015 v 10:21 | misa660 |  Pravidla
Jak sám název stránky vypovídá, budou se zde psát povídky, ale trochu jinak. Jak si to představuji? Čtěte dále.

Přidej se k nám!

15. června 2015 v 10:21 | misa660 |  Registrace spisovatelů
Přečetl/a sis pravidla a chceš si taky zkusit s námi psát? Neváhej a zaregisruj se!

Stači napsat:
 1. Tvá přezdívka/jméno
 2. Jakou povídku sis vybral/a (název, žánr)
 3. Pokud máš www stránku, klidně jí také napiš

REGISTRACE


Vítejte

15. června 2015 v 10:20 | misa660 |  Úvod
Zakládám nový blog, který bude trochu zvláštní - aspoň doufám. A věřím, že si tu spolu užijeme spoustu zábavy.

Mám ráda psaní povídek, proto jsem se rozhodla založit stránku na psaní příběhů. Ale nebude to klasické psaní děl jiných uživatelů, které bych zde chtěla zveřejnit. Všechno bude o vzájemné spolupráci a budeme psát povídky společně!

Pokud máte rádi psaní vlastních neobyčejných příběhů, jste na správné stránce a pokračujte dále do rubriky Pravidel.