Jak to bude vypadat

15. června 2015 v 10:21 | misa660 |  Pravidla
Jak sám název stránky vypovídá, budou se zde psát povídky, ale trochu jinak. Jak si to představuji? Čtěte dále.


29.8.2015 proběhla změna - více zde

 1. S každou povídkou začnu já. Napíši maximálně 1 odstavec, který zveřejním.
 2. Pod odstavcem bude vždy napsáno pořadí hráčů, kdo po kom bude psát.
 3. Spisovatel, který bude na řadě po mně, naváže na mojí část povídky pomocí komentáře.
 4. Další část našeho velkolepého díla bude na světě. A na řadě bude jiný hráč.
 5. Pravidelně navštěvovat mojí stránku a hlídat si, zda už nejste opět na řadě.
 6. Pokud zrovna nemáte nějaký nápad na předešlý děj, nevadí! Stačí napsat pouze větu a bude na řadě ten po vás, který bude mít třeba nápadů několik.
 7. Nesnažte se rozepisovat nějaké dlouhé romány, dejte prostor i jiným a ať má povídka něco do sebe. Když nás bude více psát do jednoho příběhu, bude o to zajímavější.
 8. Dávejte si pozor na to, v jakém žánru je vaše povídka! Nepište například do hororu jenom o romantice. Samozřejmě se tam vyskytnout může, ale určitě ne do detailů.
 9. Můžeš se přihlásit do více povídek! Ale zase to nepřehánět :)
 10. U každé povídky naberu maximálně 4 lidi. Některé povídky budou mít vlastní kapacitu.
 11. Budu se snažit vaše komentáře, co nejdříve spojit s povídkou a po 1.kole je promažu. Každý příspěvek bude v povídce zřetelně oddělen do odstavce.
 12. Hráč na řadě bude pro jistotu označen zelenou barvou!
 13. Pokud hraje méně hráčů a je tam napsáno volno, hraje se s již přihlášenými, nečeká se, až bude naplněná celá kapacita. Až se někdo nový přihlásí třeba i po několika kolech, tak počká, až na něj dojde řada.
 14. Až se povídka dostatečně rozvine, přechází do formy dokumentu, kde musím znát váš email! Prosím o zabarvování jmen, kdo je po vás na řadě, díky!
 15. Pozor!! Časový limit zde také existuje! Pokud se zapíšete, vyjadřujete tím závazný zápis do hry. A je nesmysl čekat na jednoho hráče několik let. Proto pokud uvedený hráč na řadě nenapíše do 2 dnů, bude přeskočen následujícím hráčem. Ale aby to nebylo tak kruté, dovolím mu se vráit do hry až bude opět na řadě po udání důvodu - musím vědět, zda stále hraje či nikoliv.
 16. Pokud víte, že nebudete nějaký čas aktivní, napište jednoudše do omluvenek a bude se chvíli psát bez vás.
 17. Do rubriky BEZ ZÁVAZKU může napsat kdokoliv a cokoliv! Teda musí to mít maximálně jeden odstavec. Ale nemusíte se registrovat, nemá to daný hráče, prostě nic. Kdokoliv může něco napsat. Já budu jen vaše příspěvky zveřejňovat, aby to bylo ucelené. Název povídky se napíše až bude dokončená. Kdokoliv bude mít nápad na něco, co už někdo napsal, může něco vymyslet a klidně už dál ani nemusí nic psát. Prostě kdokoliv,cokoliv :D

Příklad: Povídka v rubrice Milostné - začínám já jako misa660. Byl krásný jarní den. Vyšla jsem na zahradu a pozorovala přírodu. Ptáci si zpívali, kytičky voněly, sluníčko hřálo. Už mi chybí jen nějaký ten pořádný muž, který by mě držel za ruku a líbali bychom se v trávě. končím

Hráči: ​1. Misa660 (já)
2. Petr
3.Eliška
......

Petr může navázat na můj děj, ostatní čekají, až na ně přijde řada. Eliška může psát hned, když už Petr něco napíše. Rozvíjí pak jeho i můj děj zároveň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama