Upír Chris

15. června 2015 v 10:21 |  Upíři, vlkodlaci, čarodějnice
Hráči:

  1. misa660
  2. Brook Josephine Evanger (neaktivní)
  3. Adell
  4. volno
  5. volno
Rozvinutá povídka. Dokument

Jsem urostlý s mohutnými rameny. Mé černotemné oči vyhledávají nejsladší děvčata v okolí. Vlasy černé jako uhlí mi často padají přes mojí žíznivou tmavou pleť. Mám rád tmu,a proto vycházím ven pouze po západu slunce,které by mi ve dne neustále křížilo cestu. Když jsem žíznivý,dělám obrovské neplechy a na mém těle je to velmi dobře znát. Ale umím všechno zakrýt,abych si mohl vybírat své oběti. Slyším tlukot svého srdce,klepající svaly a pytlácké pudy,když toužím po lidské červené krvi. Ano,to jsem já,Chris,zabijácký upír. Každý by se mě měl bát,ale nejdřív musím působit jako nejsladší kluk mladého věku.


Všichni tu ví, že mě nepodlehne žádná mladá dívka. Stačí se usmát a je celá má. Potom říct pár sladkých slov a můžu si ji odvést. Odvedu jí na místo, kde nikdo není a uspokojím svůj hlad. Dnes jsem si vybral drobnou brunetku, která tu byla s kamarádkou. Zaujali mě její oči, které byli nádherně modré jako oceán. Upravil jsem si vlasy a vydal se k jejímu stolu. Její kamarádka si mě všimla jako první a nervozně šťouchla do dívky. Ta otráveně zvedla hlavu.

"Hm, no a? Zase nějaký týpek, který nás přijde sbalit. Vsaď se," slyšel jsem její sladký hlas. "A to bys neskákala radostí do stropu? Podívej se na něj, je tááák sexyyy!" rozplývala se plavovlasá dívka, kterou jsem si však nevybral. "Neblbni, je to obyčejný děvkař. A sexy? Nevím, co na něm vidíš," a dál se dívala do svého mobilu a nevěnovala mi pozornost. Přišlo mi trochu zvláštní, že se jí nelíbím. Ale i přesto jsem za ní šel. "Krásný večer, dámy. Jak je možné, že tak krásné slečny jsou v baru takhle samy? Mohu vás pozvat na drink?" zamrkal jsem na svojí brunetku. "Odprejskni, další proutník," prohlásila a ani nezvedla oči. Za to plavovláska byla mnohem milejší. "No samozřejmě a můžeme si hezky popovídat třeba u mě doma, co ty na to?" Začala mi lézt na nervy a můj tep se zrychloval. Jestli nepřestane, vysaju jí hned tady a to není dobrý nápad.

"To není dobrý nápad. Chudák tvoje pohledná kamarádka." usmál jsem se na brunetku svým nejlepším úsměvem a ona jen překroutila očima. "Její pohledná kamarádka už stejně musí jít." řekla a začala si dávat věci do kabelky, kterou měla vedle sebe. "Odcházíš tak brzy?" zeptal jsem se. "Ne." odsekla. "Ale tamhle přijel můj bratr s bratrancem. Dnes jsem tu s nimi a tady s Kitty." ukázala na plavovlásku. "Ale ta je tebou tak okouzlená, že ti jí nechám." odfrkla. Líbilo se mi jak byla drzá. Ale věděl jsem, že jí dostanu. Vždycky každou dostanu. "A ty jsi?" ozvala se vedle mě Kitty. Otráveně jsem se na ní koukl. "Chris." představil jsem se. "To je nádherné jméno." rozplývala se. "Hmm." zabručel jsem a díval se na záda mé brunetky jak odchází. Pohledem jsem sjel o trochu níž a prohlídl si její sexi zadek.

Mé srdce bilo jako o život. Věděl jsem, že ONA bude velice chutná a šťavnatá. Musím jí prostě mít. Dnes večer. Ale musel jsem si všechno promyslet, jak jí získat, když není sama. Ještě chlapi, to je špatný. Vrátil jsem se bez jediného slova k mému stolu a dopíjel jsem nechutné pivko, které neobsahovalo jedinou kapku krve. Chtěl jsem vyrazit ven a počkat si na ní někde v ulici, když v tom se vedle mě na židli opět objevila Ketty nebo Katty? Nevím...

"Vážně nechceš jít ke mně?" v jejím hlase zněl flirtující ton. Kdybych si nevyhlídl brunetku, tak bych to možná zkusil s touhle. Ale když se pro někoho rozhodnu, chci ho mít. "Ne." zakroutil jsem hlavou. "Ale mohla by si mi pomoct.." usmál jsem se na ní. "S čím?" zeptala se a já věděl, že myslí něco úchylného. "Jak se jmenuje tvoje krásná kamarádka?" zklamal jsem jí. Plavovláska si odfrkla. "Jmenuje se Victorie a má pravdu. Vážně si kretén." stoupla si a odešla. Musel jsem se potichu zasmát. Koukl jsem se na Victorii, zrovna se smála něčemu, co jí řekli. Vypadala tak sladce. Její rty, oči, dokonce i její nos byl dokonalý. "Dáte si ještě něco?" došla ke mně servírka. Koukl jsem se na ní. "Ještě jedno." ukázal jsem na pivo. Poslušně přikývla a zmizela. Mezitím plavovláska došla ke stolu, kde seděla Victorie. Začal jsem poslouchat. "Je to takový kretén! Vůbec ho nezajímám!" stěžovala si. Victorie se na mě otočila. Zvedl jsem jí ruku a zamával. Ušklíbla se a ukázala mi prostředníček. Tahle holka si vážně zahrává.

Ale líbí se mi. Takový pocit neznám. Jsem rád, že konečně není nuda a nastalo něco nového. Bylo krátce po půlnoci, když se všichni začali zvedat od stolu. Rychle jsem mávnul na servírku, abych zaplatil. "Vy ještě víte, kolik máte platit? Vždyť musíte být namol!" divila se. "To víte, nejsem žádná padavka," dokonce jsem jí dal dýško a odešel pryč. Ještě jsem zaslechl servírku, jak si pro sebe říká, že jsem divný. Pousmál jsem se a ocitl se venku. Nikdo nikde, jen pár krys bylo slyšet z kanálů. Jak mě to někdy štve, že slyším i tak nepotřebné věci. Ale musel jsem zapojit všechny smysly, abych vystopoval mojí brunetku. Nacházela se o pár bloků dál, bohužel i další tři pachy. Plavovlasá a ti dva týpci. Povzdychl jsem si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adell Adell | E-mail | 18. července 2015 v 21:34 | Reagovat

Všichni tu ví, že mě nepodlehne žádná mladá dívka. Stačí se usmát a je celá má. Potom říct pár sladkých slov a můžu si ji odvést. Odvedu jí na místo, kde nikdo není a uspokojím svůj hlad. Dnes jsem si vybral drobnou brunetku, která tu byla s kamarádkou. Zaujali mě její oči, které byli nádherně modré jako oceán. Upravil jsem si vlasy a vydal se k jejímu stolu. Její kamarádka si mě všimla jako první a nervozně šťouchla do dívky. Ta otráveně zvedla hlavu.

2 adell adell | E-mail | 18. července 2015 v 22:16 | Reagovat

"To není dobrý nápad. Chudák tvoje pohledná kamarádka." usmál jsem se na brunetku svým nejlepším úsměve a ona jen překroutila očima. "Její pohledná kamarádka už stejně musí jít." řekla a začala si dávat věci do kabelky, kterou měla vedle sebe. "Odcházíš tak brzy?" zeptal jsem se. "Ne." odsekla. "Ale tamhle přijel můj bratr s bratrancem. Dnes jsem tu s nimi a tady s Kitty." ukázala na plavovlásku. "Ale ta je tebou tak okouzlená, že ti jí nechám." odfrkla. Líbilo se mi jak byla drzá. Ale věděl jsem, že jí dostanu. Vždycky každou dostanu. "A ty jsi?" ozvala se vedle mě Kitty. Otráveně jsem se na ní koukl. "Chris." představil jsem se. "To je nádherné jméno." rozplývala se. "Hmm." zabručel jsem a díval se na záda mé brunetky jak odchází. Pohledem jsem sjel o trochu níž a prohlídl si její sexi zadek.

3 Adell Adell | E-mail | 18. července 2015 v 22:35 | Reagovat

"Vážně nechceš jít ke mě?" v jejím hlase zněl flirtující ton. Kdybych si nevyhlídl brunetku, tak bych to možná zkusil s touhle. Ale když se pro někoho rozhodnu, chci ho mít. "Ne." zakroutil jsem hlavou. "Ale mohla by si mi pomoct.." usmál jsem se na ní. "S čím?" zeptala se a já věděl, že myslí něco úchylného. "Jak se jmenuje tvoje krásná kamarádka?" zklamal jsem jí. Plavovláska si odfrkla. "Jmenuje se Victorie a má pravdu. Vážně si kretén." stoupla si a odešla. Musel jsem se potichu zasmát. Koukl jsem se na Victorii, zrovna se smála něčemu co jí řekli. Vypadala tak sladce. Její rty, oči, dokonce i její nos byl dokonalý. "Dáte si ještě něco?" došla ke servírka. Koukl jsem se na ní. "Ještě jedno." ukázal jsem na pivo. Poslušně přikývla a zmizela. Mezitím plavovláska došla ke stolu, kde seděla Victorie. Začal jsem poslouchat. "Je to takový kretén! Vůbec ho nezajímám!" stěžovala si. Victorie se na mě otočila. Zvedl jsem jí ruku a zamával. Ušklíbla se a ukázala mi prostředníček. Tahle holka si vážně zahrává.

4 Adell Adell | E-mail | 19. července 2015 v 11:59 | Reagovat

Vydali se k autu. Vážně nebude ani chvilku o samotě? Vydal jsem se ke svému černému BMW a nasedl. Když se rozjeli, rozjel jsem se i já. Aspoň zjistím, kde bydlí a můžu si na ní počkat potom. Času mám dost. Zastavili se před nějakou bytovkou, která teda nebyla příjemná na bydlení. Ale moje brunetka vystoupila. S úsměvem se rozloučila s lidmi v autě, kteří odjeli. Potom se vydala ke dveřím. Chtěl už jsem něco udělat, když se před ní objevili tři chlapi. Zapnul jsem své schopnosti a poslouchal. "Koukejme se, koho to tu máme." řekl jeden. "Nádhernou holku." zasmál se druhý a ten třetí objal Victorii kolem pasu. Chtěla se vysmeknout, ale byl silnější. Začal jí líbat a osahávat. Slyšel jsem její tlukot srdce. Rychle jsem vystoupil z auta a zjevil se před nimi. Odkašlal jsem si a všichni se na mě koukli.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama