Červenec 2015

Příprava na večer

21. července 2015 v 11:04 Život je boj
Nejradši bych vykopala pro všechny mrtvé hroby, ale nedokázala bych to ani se zdravou nohou. Anetu jsem přikryla látkami, které jsem našla rozházené na místě ztroskotání. Začínala jsem se opravdu bát, každou chvíli si pro mě můžou únosci přijít a skončím na pekáčku, tak jako ostatní. Někdy ve mně bleskla naivní představa, že je třeba zachránili. A nyní si všichni naši kolegové užívají hostin v luxusních domech. Ale to byl jen jakýsi černý humor, protože to se určitě neděje.

Co takhle textová rpg Minecraft?

21. července 2015 v 9:48 Aktuality
Tak jsem si říkala, že bych mohla zkusit založit stránku na textovou rpg. Nevím proč mě hned napadl Minecraft. Každopádně to vůbec nemusíte znát, stačí, když si představíte kostičky a téma už je o něčem tak trochu jiném. Takže kdyby se někdo chtěl přidat, čekám na něj. A jelikož jsem si vzala dost velké sousto, není to asi úplný, a proto by mi nevadilo, kdyby mi s tím někdo chtěl třeba pomoct.

Pokud máte chuť, podívejte se sem


Drzá agentka

20. července 2015 v 9:51 Akční
Hráči:

 1. misa660
 2. volno
 3. volno
 4. volno
 5. volno
"Vítám vás u nás, paní Moorová, posaďte se u nás." Sebejistě nakráčila do velké modré kanceláře a usadila se za stolem do kožené točící se židle. Nohy si položila před sebe na stůl. Ochranka pana Locka chtěla zasáhnout, ale on je zastavil. Sice se nad takovou drzostí podivil, ale sám usedl na malou židličku pro pozvané hosty. Musel jí získat, ne odradit, proto od ní zkousl všechno. "Proč jsem tady?" otázala se po chvíli a koukala se z okna zádami otočená k Lockovi.
"Potřebujeme se někoho zbavit," vypravil ze sebe. Protočila panenky. "A co jiného? Další informace, nemám moc času, žádají si mě i jiní, takže šup šup."

Seznam povídek na pokračování

19. července 2015 v 23:33 Na pokračování
V podrubrikách najdete moje povídky, které jsou rozděleny na části. Částí bude vždy několik, nedržím se žádné určité délky, tak jak mám chuť a nápad, tak to vložím do nějaké části.

Kde všichni jsou?

19. července 2015 v 23:27 Život je boj
Kašlání ustalo, ale já jsem se stejně doplazila k tomu správnému místu. "Anet, vydrž, už jdu!" poznala jsem její modrý náramek s kamínkami na ruce. Rychle jsem z ní odházela všechny sutiny a vytáhla jí z harampádí. Byla při vědomí, ale její oči se ani neotevřely. Těžce se jí dýchalo a vydávala ze sebe nějaký zvuk. "Šššš... nesnaž se, jsem tady. Potřebuješ vodu, sakra, PATRIKUUUUU!" Zařvala jsem z plných plic, ale nikdo se neobjevil. Naklonila jsem se k Anetiným ústům, jestli jí neporozumím, co se snaží říct. Její hlavu jsem stále držela v mém klíně. "Dan.... a... další..." vyrozuměla jsem. "Ano? Co je s nimi?"
"Pryč...." Pryč? Nechápala jsem. "Únos..." a tím skončilo její těžké dýchání a celá se uvolnila.

Ptáčci zpívají, moře šplouchá, jinak TICHO

19. července 2015 v 17:44 Život je boj
Šli jsme velice pomalu, protože ta noha mě fakt šíleně bolela. "Hele, asi opravdu bude lepší, když půjdu sám. Vrátím se, slibuju," usoudil Patrik.
"Ty ses snad zbláznil, ne? Jsme bůh ví kde a ty mě tu chceš nechat samotnou, když ani nemůžu chodit? Co když tu budou kanibalové a sežerou mě?!" rozkřičela jsem se. Sice jsem s ním nechtěla trávit společný čas, ale přeci jenom jsem měla větší šanci na přežití, když se mnou zůstane a bude mě chránit.

Patrik a já

19. července 2015 v 17:42 Život je boj
"Díky bohu, žiješ!" rychle se na mě vrhl a objal mě.
"Ehm, Patriku, co to děláš? Já tě nenávidím a ty mě v lásce též nemáš, pokud si dobře vzpomínám," stále jsem byla otřesená a zmatená.
"Však já vím a věř, že bych rád našel někoho jiného než tebe. Ale rozhlédni se kolem, všichni jsou fuč nebo v nebi. Promiň, že jsem v této situaci rád alespoň za tebe! Jediná živá duše jsi ty a já, Kristýno!"
"Co to kecáš? Asi se šli projít, podívej, jak je tu krásně. Musela jsem usnout, ale nechápu, proč mám tak bolavé tělo," pokusila jsem se vstát, ale písčitá zem jako by byla magnet a mě přitahovala. Patrik si začal prohlížet mojí pravou nohu. Odhrnul mi nohavici a já sebou mrskla jako ryba na suchu.
"Au!" vykřikla jsem.
"Tohle nevypadá dobře, asi jí máš zlomenou. Pokud se chceme dostat z tohohle místa a zjistit, co se stalo, budu tě muset podpírat. Smiř se s tím, zlato. Nebo tu můžeš počkat až se vrátím a sroste ti kost.
"Ani jedno se mi nelíbí a vůbec ti nevěřím. Nejsi doktor! Podívej, můžu normálně stát!" Pokus číslo dvě se opět nezdařil a cítila jsem, jak se mi na zadku už dělá modřina z neustálého padání na zem. Patrik se mi samozřejmě smál.
"Fajn, jdu s tebou. Stejně se mi jen něco zdá," namlouvala jsem si. Přece nemohlo jen tak spadnout letadlo a zrovna já a ON tu zůstal naživu. To už bych byla radši mrtvá než tu trčet s ním. Až teď mi došlo, že kdyby to všechno nebyl jen zlý sen, ztratila bych své přátelé a kolegy!
"Bože můj, Patriku!! Musíme je najít! Ne, ne , ne... to nemůže být pravda! Co Dan a Aneta?? Letěli s námi! Musíme je najít! Sakra, Patriku, co se to děje??!!"
"To ti došlo až teď nebo co? Chytni se mě a půjdeme se podívat." Neochotně a neohrabaně jsem se ho chytila a objala kolem ramen. Modlila jsem se, aby má zlomená noha nebyla zlomená, protože s ním vážně nechci být v tak blízkém kontaktu. Grrr...

Rozkoukávání

19. července 2015 v 17:41 Život je boj

Nevím, co se stalo. Cítím se zmateně, připadám si jako na kolotoči, když se všechno kolem mě točí. Ležím zabořená v písku, pociťuji bolesti hlavy, pravé ruky a nohy. Znovu zavřu oči a doufám, že se všechno vrátí do normálu. Z mého doufání mě však vytrhne známý hlas: "Je tady někdo?!" Pootevřu oči a v dáli rozpoznám toho otravu Patrika Dolejšího. Dělám, že ho nevidím a pokouším se nehýbat. Patrik si mě bohužel všiml, přiběhl ke mně a začal strkat do mého pohmožděného těla.
"Kristýno, no tak, prober se, prosím!" jeho hlas zněl tak zoufale, že mi to nedalo a raději jsem těžce otevřela oči.

Život je boj - úvod

19. července 2015 v 17:37 Život je boj

Má nová povídka na pokračování :) Snad se bude líbit :)


Měli jste někdy pocit beznaděje? Určitě ano, ale určitě ne takový, jako když ztroskotáte na ostrově. Všichni kolem vás jsou mrtví nebo je nemůžete najít. Jediný, kdo se objeví je člověk, kterého k smrti nenávidíte. Dokážete společně spojit síly, abyste přežili? Abyste se dostali z ostrova? Abyste porazili nepřátelé, kteří obývají váš nový domov? Nyní si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži, když se vcítíte do hlavní hrdinky Kristýny. Napomůžete jí k tomu, aby se opět vrátila domů? Přežije vůbec?

Táborníci

18. července 2015 v 22:01 Milostné
Hráči:
 1. misa660
 2. Adell
 3. volno
 4. volno
 5. volno
Rozvinutá povídka! Hlídat si aktualizaci, ještě jsem nepřišla na to, jak by šlo zavést oznámení, že byl dokument změněn :D zde

A je to tu zase. Výpomoc na dětském táboře. Jako malá jsem se ho sama každé léto zúčastnila a když jsem vyrostla, stala se ze mě instruktorka. Je škoda, že tábor trvá pouze 14 dní, protože se tu opravde zažije spoustu zábavy. A nejezdím sama, jsou tu se mnou kamarádky, které též pomáhají. A aspoň vždycky zapomenu na kluky a nemusím je řešit, protože zde se věnujeme jen malým dětem a nikdy se nestalo, že bychom potkaly nějakého klučinu jako výpomoc. Když už se tu objeví, tak jsou to podivíni, ale dobří kamarádi. Nikdy v nich ale nvidím nic víc.


Adell

18. července 2015 v 21:12 Hráči = spisovatelé
Jméno: Adell
Povídky: Upír Chris, Krutá kletba, Táborníci

Srdce mé - píseň

18. července 2015 v 15:58 Poezie
Haha, našla jsem vlastní text k písničce, kterou jsem kdysi dávno napsala po rozchodu se svým klukem :D Třeba jí někdo dokáže zhudebnit :D Text v celém článku

Co tě jen napadne, bude ti splněno!

18. července 2015 v 15:32 Na přání
Chybí ti tu nějaké téma? Máš nějaký nápad, o čem bys chtěl psát povídku? Chceš psát například dramatickou povídku o Pepovi a Janičce, jak se potkali na náměstí? Stačí to napsat sem a já ti s radostí vyhovím a vydám na to nějaký začátek nové povídky! Pod podmínkou, že budeš jeden z hráčů této povídky! Nebo třeba nechám začátek povídky napsat tobě! :)


Guestbook


Putting golf - foto

17. července 2015 v 20:09 Fotografie a videa
Přináším nějaké upravené fotečky z dnešního Putting golfu! Velice doporučuji, je to super zábava! A kousek za Prahou :D bliší info na jejích stránkách :)
foto v celém článku

Pes už vyšel z módy, odted se chovají prasátka!

16. července 2015 v 23:28 Fotografie a videa
S tímto se s vámi musím podělit! Sice jsem sem chtěla dávat upravené fotografie, ale z dnešního výletu jsem natolik unešená, že upravování počká a dám sem originální foto.
Byla jsem se projet na kole, a když jsem se zastavila na malinovce, potkala jsem Bedřicha! Žádný člověk, žádný pes, ale malé prasátko na zahrádce v kavárně! A miluje drbání, bylo mu blaho! Foto v celém článku

Chat pro vás

16. července 2015 v 20:12 Chatovací místnost
Chceš s někým mluvit? Potřebuješ nějaké rady? Chceš se seznámit s novými lidmi, kteří též mají rádi psaní povídek? Nebo třeba s někým vytvořit povídku online? Pak zkus chat na mém blogu, třeba bude někdo online!Nebo není nikdo online a chcete tu zanechat zprávu? Vyzkoušejte vzkazník pro vás!


Povídka č.1

16. července 2015 v 19:31 Pište bez závazku
Kdokoliv může začít psát. Úplně cokoliv, nemusíte být zaregistrovaní! Blíže v pravidlech <zde> 16.bod
Až někdo něco napíše, vytvořím další článek, aby tu mohlo vzniknout více povídek!

Al

15. července 2015 v 22:05 Hráči = spisovatelé
Jméno: Al
Povídky: Černočerná tma (thriller)

Roboti vs Lidé

14. července 2015 v 20:43 Sci-Fi, fantasy
Hráči:
 1. misa660
 2. ichi
 3. volno
 4. volno
 5. volno

Píše se rok 3050. Lidé se válejí ve svých obrovských postelích, které se pohupují nad zemí. Téměř se do nich ani nevejdou, protože jsou natolik obézní. Na světě se najde možná tak 100 lidí z několik miliard, kteří zůstali "normální" a snaží se dělat věci jako lidé z doby 21.století. Nepořizují si roboty jako svoje pány a pokouší se přesvědčit lidi, že roboti jsou jen stroje, které ničí krásný svět. Nikdo však neposlouchá. Jednoho dne se do rodiny, která absolutně odmítá naprogramované panáčky, dostala robotka Dorotka. I přes všechno odmítání jim zůstala na krku.

ichi

14. července 2015 v 20:25 Hráči = spisovatelé
Jméno: ichi
Povídky: Vražda při sexu (detektivka), Roboti vs Lidé (sci-fi)