Neobyčejný pes Ron

6. července 2015 v 9:57 |  Humor
Ron, věrný pes slečny Pavly, nebyl jen tak obyčejný pes. Rozuměl lidskému světu a snažil se Pavle zajistit bezpečí po celý jeho život. Jenže jednoho dne přišel za Pavlou nějaký chlápek Petr, který všechno narušil. Petr s Pavlou se začali scházet víc a víc a Ron už cítil nebezpečí pro jeho milovanou majitelku.
"Nééé, k nám domů nepůjdeš! I kdyby mě to mělo stát život. S mojí Pavlinkou si nikdo nebude zahrávat, akorát bys jí jenom zlomil srdce a pak by byla zase nešťastná. Zapomeň na ní!"
Ron kráčející po Pavli boku se zničeho nic zastavil, vycenil obří tesáky a začal vrčet. Zatarasil Petrovi cestu, kterému začal opravdu nahánět strach.
"Hej, udělej s ním něco, takhle nikam nedojdeme."
"Rone, dost!"Jenže Ron neposlouchal, měl rudo před očima, a jediné co ho zajímalo, byl Petr. Nebo spíš jak mu ublížit. Očima fixoval jeho krk, kde věděl, že by stačilo jediné kousnutí, a jeho Pavlínka by byla šťastná. Už se chystal ke skoku, když v tu ho něco vyrušilo.
"Ahoj fešáku" ozvala se fenka pudla, která procházela s paničkou kolem nich. Ron jako kdyby zapomněl na svět kolem, přestal vrčet a začal radostí vrtět ocasem.
"Copak taková kráska dělá sama venku?" zeptal se a začal si jí očichávat.

Hráči:
  1. misa660
  2. volno
  3. volno
  4. volno
  5. volno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama